Sistem Kullanımı

Ödemeyi Nasıl Yaparız?

Ödeme işlemi iki şekilde yapılabilir:

  1. Kredi Kartı: Bu seçenek ile ödemenizi anında yapabilir ve anlaşmalı bankalarla taksitlendirebilirsiniz. Kredi kartıyla yaptığınız işlemlerde kargolu ürünler hariç diğer bütün ürünler (Video süresi, kontör, grup üyeliği vb.) hesabınıza yüklenir.
  2. EFT/HAVALE: Bu seçeneği seçerek ödemenizi hesap numaralarımızdan birine yapabilirsiniz. Dekontunuzu bize mail attığınızda ve ödemeniz tarafımıza ulaştığınızda sistem tarafından onaylanacak ve kargolu ürünler hariç diğer bütün ürünler (Video süresi, kontör, grup üyeliği vb.) hesabınıza yüklenecektir. 

EFT/HAVALE hesaplarına https://www.canlidershane.net/products/accounts.php adresinden erişebilirsiniz.

Kargolar genelde ödemeyi takip eden gün saat 17.00 de tarafımızdan çıkarılır.

Mobil cihazlardan videoları izlemek için ek uygulama gerekmektedir. Mobil cihazların Store'larından (Google Store, Apple Store vs.) "Flash Browser" araması yaptığınızda bir dizi uygulama gelecektir. Bunların içerisinden "Puffin" uygulamasını video dersleri mobil cihazlarınızdan izlemek için indirip kullanmanızı tavsiye ederiz. 

Evet. Sisteme girerken yani canlı ders linkine tıkladığınızda sistem sizi derse yönlendirecektir. Sizi en başta kurmanız gereken bir uygulamaya yönlendirecek ve bu şekilde canlı dersi izleyebileceksiniz. Böylece dersinizi zaman ve mekan tanımaksızın takip edebilmeniz mümkün olacaktır.

Veli sistemi öğrencinizin gözüyle sistemi gördüğünüz sistemdir. Bize öğrencinizin bilgileri ile velisi olduğunu gösterir kimlik ekran görüntünüz ve ebeveyni olduğunuz üyemizin kimlik bilgilerini iletmeniz halinde sistem tanımlanır. 18 yaş üstü için öğrencimiz ayrıca imzalı izni gerekmektedir veli sistemi için.